Hírek
2017. Május 19. 07:29, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Ma lezárul a jövő évi költségvetés általános vitája
Az Országgyűlés ma lezárja a jövő évi költségvetés összesen 30 órás időkerettel kiírt általános vitáját.
Az ülésnap reggel 8 órakor kezdődik, a képviselőknek négy órájuk maradt a szerdán kezdődött vita befejezésére, aminek végén a kormány legfeljebb félórás zárszava hangozhat el.
Az ülésnap továbbá részében terítékre kerülnek még a közérdekű nyugdíjas szövetkezetek létrehozásával összefüggő törvénymódosítások, valamint az anyakönyvi eljárásról szóló jogszabály-változtatás is.
A parlament jövő hétfőn fejezi be aktuális kéthetes ülését.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 18. 13:00, szombat | Belföld
Bezárja diósgyőri gyárát a Nestlé
A szezonális édességek iránti kereslet visszaesése miatt az év végén befejezi a termékek előállítását a Nestlé diósgyőri üzemében - erősítette meg a Nestlé Hungária pénteken az MTI információit.
2026. Július 18. 12:00, szombat | Belföld
Az orosz energiaimport szankciójáról szóló amerikai tervekről is tárgyalt az Országgyűlés külügyi bizottságának elnöke Washingtonb
Az oroszországi energiaimport szankciójáról szóló amerikai kongresszusi törvényjavaslat is szóba került Hajdu Mártonnak, az Országgyűlés külügyi bizottsága elnökének washingtoni megbeszélésein.
2026. Július 18. 11:00, szombat | Belföld
Karácsony Gergely: Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő
Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő: legalább 250 új elektromos buszt szeretnénk forgalomba állítani, a hozzájuk szükséges töltőinfrastruktúrával együtt
