Városlista
2025. június 7, szombat - Róbert

Hírek

2017. Október 16. 07:47, hétfő | Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu

Még élhetett az izsófalvi baleset áldozata, amikor egy másik autó áthajtott rajta

Még élhetett az izsófalvi baleset áldozata, amikor egy másik autó áthajtott rajta

Az Izsófalván szombaton árokba borult autót vezető férfi valószínűleg még élt, miután kiesett járművéből, de egy gépkocsi halálra gázolta, amelynek sofőrje segítségnyújtás nélkül elhajtott

- pontosította Janasóczki Attila, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője vasárnap a történteket az MTI-nek.

A rendőrség szombaton még azt közölte, hogy egy személygépkocsi hajnalban lesodródott az útról Izsófalván, és az autót vezető férfi - akinek nem volt bekapcsolva a biztonsági öve - meghalt.

A szóvivő vasárnap elmondta: a baleset után néhány másodperccel érkezett a helyszínre egy másik autó, amelynek 21 éves vezetője elütötte az úttesten fekvő férfit, majd megállás nélkül továbbhaladt. Néhány száz méter után, műszaki hiba miatt az autó megállt, de vezetője akkor sem próbált meg segítséget nyújtani az elgázolt férfinak, hanem távozott. Nem segített az az öt ember sem, aki a két autóban ült, közülük az egyik az árokba borult járműben.

A rendőrök ellenük segítségnyújtás elmulasztása vétség, míg a gázoló autót vezető ellen segítségnyújtás elmulasztása bűntett gyanúja miatt indított eljárást, és őt őrizetbe is vették.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 07. 09:41, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: továbbra is biztosított az energiaszállítás Oroszország felől

Európa folyamatos energiaválságokkal néz szembe, Magyarországon azonban továbbra is biztosított az ellátás, hiszen akadálytalan a tranzit Oroszország felől - közölte pénteken Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.

2025. Június 07. 09:40, szombat | Belföld

Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szombaton és vasárnap

Szombaton és vasárnap is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország egy részén - derül ki a HungaroMet Zrt. az pénteki veszélyjelzéseiből.

2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld

Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről

Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.