Városlista
2026. július 20, hétfő - Illés

Hírek

2022. Február 20. 06:38, vasárnap | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Meghosszabbított határidővel lehet hitelesíteni az E-felvételiben

Meghosszabbított határidővel lehet hitelesíteni az E-felvételiben

Meghosszabbítják egy nappal, február 21-ig a felsőoktatási felvételi jelentkezések hitelesítési határidejét - közölte az Oktatási Hivatal (OH) szombaton a honlapján.

Mint írták, külső szolgáltatói hiba miatt február 18-án 14:00 órától február 19-én 3:35-ig a hivatal honlapjai és számos szolgáltatása nem volt elérhető, így nem volt lehetőség a felsőoktatási felvételi jelentkezések hitelesítésére sem.

A jelentkezők érdekeit szem előtt tartva az OH 2022. február 21-én éjfélig meghosszabbította az ügyintézési határidőt - közölte a hivatal.

Címkék: egyetem, felvételi

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 20. 07:38, hétfő | Belföld

Polgár Judit megválasztását javasolja köztársasági elnöknek a tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője

A tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője levélben fordult Forsthoffer Ágneshez, az Országgyűlés elnökéhez, amelyben Polgár Judit felkérését és megválasztását javasolják köztársasági elnöknek.

2026. Július 19. 15:00, vasárnap | Belföld

Pósfai Gábor: a mielőbbi bérrendezés a legfontosabb feladat a belügyi ágazatban

A mielőbbi bérrendezést nevezte a belügyi ágazatban a legfontosabb feladatnak Pósfai Gábor belügyminiszter szombati Facebook-bejegyzésében.

2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld

A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség

A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.