Hírek
2022. November 15. 09:13, kedd |
Belföld
Forrás: NAV
Meglátták a pénzügyőröket, kiugrottak az ablakon

Illegális dohányfeldolgozó üzemre csaptak le a NAV-osok.
A hatóság munkatársai a rendőrökkel együtt egy tiszaberceli ingatlant ellenőriztek. A házban lévő személyek, miután meglátták őket, kiugrottak az ablakon és megpróbáltak elmenekülni. Hármat közülük elfogtak és megbilincseltek.
Az ingatlan átvizsgálásakor a pénzügyőrök egy illegális dohányfeldolgozó üzemre bukkantak, amelynek padlásán és különböző helyiségeiben vágott, szárított leveles dohányt, illetve vágó-, mérő- és csomagolóeszközöket találtak. A több mint 80 millió forint értékű dohányterméket lefoglalták, a tulajdonos ellen pedig költségvetési csalás miatt feljelentést tettek.
A megközelítőleg egy tonna dohányból több mint 120 ezer doboz cigarettát állíthattak volna elő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 06. 07:27, péntek | Belföld
NGM: a hőségben figyelni kell a dolgozók megfelelő folyadékpótlására és a pihenőidők beiktatására
2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről
Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.
2025. Június 05. 07:55, csütörtök | Belföld
Hőség - Másodfokú hőségriasztás lépett életbe
Életbe lépett csütörtökön 0 órakor az országos tisztifőorvos által az ország egész területére kiadott másodfokú hőségriasztás, amely vasárnap éjfélig tart.
2025. Június 05. 07:53, csütörtök | Belföld
Gulyás Gergely: nem kifelé tartunk a háborúból, hanem befelé
A háború egyelőre nem a béke irányába halad, sőt az elmúlt héten történtek csökkentik a valószínűségét a gyors békének - jelentette ki Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a szerdai kormányülést követő Kormányin