Városlista
2026. április 22, szerda - Csilla

Hírek

2018. November 25. 10:55, vasárnap | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Megöltek egy férfit Pécsen

Megöltek egy férfit Pécsen

Halálra késelte ismerősét egy 61 éves pécsi férfi - közölte vasárnap a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság (BMRFK) a police.hu oldalon.

Szombaton, kora este érkezett bejelentés arról, hogy egy pécsi lakásban holtan találtak egy 57 éves férfit, akinek halálát - a helyszíni szemle alapján - idegenkezűség okozta.

A rendőrök a helyszínen elfogtak egy 61 éves pécsi férfit, majd gyanúsítottként kihallgatták. A férfi a rendőröknek elmondta, hogy október 22-én otthonában összeveszett ismerősével, majd egy késsel megsebesítette vitapartnerét, aki életét vesztette - ismertette a közlemény.

Az őrizetbe vett férfi ellen emberölés megalapozott gyanúja miatt nyomoz a megyei főkapitányság, egyúttal kezdeményezik letartóztatását.

Címkék: gyilkosság, pécs

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld

Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök

Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.

2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót

Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".

2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld

Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére

Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.

2026. Április 22. 07:19, szerda | Belföld

Zelenszkij: véget ért a Barátság kőolajvezeték javítása

Ukrajna befejezte a Barátság kőolajvezeték javítását, a vezeték ismét üzembe helyezhető - jelentette be Volodimir Zelenszkij ukrán elnök kedden a Telegramon.