Városlista
2026. március 5, csütörtök - Adorján

Hírek

2017. Június 28. 14:40, szerda | Belföld
Forrás: mti

Megszökött egy rab a fővárosban

Megszökött egy rab a fővárosban

Megszökött egy fővárosi egészségügyi intézménybe kihelyezett rab szerda délelőtt, a 43 éves nőt a rendőrség keresi - közölte a Büntetés-végrehajtási szervezet szóvivője szerdán az MTI-vel.

Orosz Zoltán elmondta: a 43 éves, jogerős szabadságvesztését töltő nőt egy budapesti egészségügyi intézményben helyezték el, a nő orvosi ellátását a büntetés-végrehajtási szerv - tekintettel egészségügyi állapotára - nem folyamatos őrzés, hanem visszatérő ellenőrzés mellett biztosította.

A rab azonban szerdán a délelőtti órákban engedély nélkül eltávozott a kórházból.

A büntetés-végrehajtási intézet és a rendőrség azonnal megkezdte a nő felkutatását, amely jelenleg is nagy erőkkel zajlik. A Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága az esettel kapcsolatban belső vizsgálatot indított - tette hozzá a szóvivő.

Címkék: főváros, rab, szökés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld

Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.

A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt

2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok

Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat

2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld

Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor

Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".

2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld

Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni

A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.