Hírek
2015. Október 19. 07:43, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Megszökött egy rab a tököli börtönből
Megszökött egy rab vasárnap a tököli börtönből, a szökevényt nagy erőkkel keresik - közölte a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága (BVOP) kommunikációs főosztályának vezetője az MTI-vel.
Szalai Tímea tájékoztatása szerint a lopás miatt jogerősen egy év börtönre ítélt 20 éves férfi a tököli Fiatalkorúak Büntetés-végrehajtási Intézetéből tűnt el a délelőtti séta közben. Jelenleg is nagy erőkkel keresik - tette hozzá a főosztályvezető.
A police.hu rendőrségi honlapon késő este közzétették a szökött rab személyazonosságát és fényképét. Farkas György László dömsödi lakos, átlagos testalkatú, körülbelül 170 centiméter magas, jobb felkarján, nyakán és bal oldali lapockáján tetoválás látható. A szökéskor az intézetben hordott formaruhát viselte.
Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI érdeklődésére vasárnap este elmondta, hogy a rendőrök a társszervekkel együtt mindent megtesznek a szökevény mielőbbi kézre kerítéséért.
A férfi ellen fogolyszökés bűntette miatt indított eljárást a Szigetszentmiklósi Rendőrkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld
Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba
Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.
2026. Január 19. 07:16, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: tovább javítja a pontosságot a MÁV-csoport
A vonatok késését több mint 3 százalékpontnyival tudta csökkenteni a vasúttársaság tavaly, és az a cél, hogy 2030-ra 88 százalékra javítsák a vonatok pontosságát
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
