Városlista
2025. június 7, szombat - Róbert

Hírek

2018. November 10. 16:08, szombat | Kék hírek
Forrás: police.hu

Megverték, majd kifosztották áldozatukat – keresi őket a fehérvári rendőrség

Megverték, majd kifosztották áldozatukat – keresi őket a fehérvári rendőrség

A székesfehérvári rendőrök a lakosság segítségét kérik.

A Székesfehérvári Rendőrkapitányság rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt 07010/2628/2018. bűnügyi számon indított eljárást két fiatalkorú ellen.

A nyomozás adatai alapján az elkövetők 2018. szeptember 26-án 19 óra 15 perc körül Székesfehérváron, a Budai út 26. szám előtti gyalogúton tettleg bántalmaztak egy férfit, aki ennek következtében magatehetetlen állapotban a földre esett, ezután pedig a nála lévő táskáját a benne lévő értéktárgyakkal együtt eltulajdonították tőle.

Az eljárás során beszerzett információk szerint a sértett az úttestre került, ezért egy ott haladó gépjármű vészfékezésre kényszerült.

A bűncselekmény elkövetésének több ember is szemtanúja lehetett, ezért a Székesfehérvári Rendőrkapitányság munkatársai kérik, hogy aki az előbbiekben részletezett esettel kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a rendőrkapitányságon, vagy hívja a 06-22-541-600-as telefonszámot, illetve tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es "Telefontanú" zöldszámán, a 107, vagy a 112 központi telefonszámok valamelyikén.

Segítségüket előre is köszönjük!

police.hu

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 03. 07:43, kedd | Kék hírek

Kalapáccsal támadtak rá az Antall-kormány volt külügyminiszterére

Budapesten, egy belvárosi társasház kapualjában támadta meg az Antall-kormány volt külügyminiszterét és feleségét vasárnap délután egy férfi, aki kalapáccsal esett az idős házaspárnak.

2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek

Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára

A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.

2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek

Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban

Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.

2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek

Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség

A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.