Hírek
2011. December 27. 14:55, kedd |
Sport
Forrás: mno.hu
Messi: Egy nap világbajnok leszek

Az AFÁ-nak adott évértékelő interjújában Lionel Messi elmondta, biztos abban, hogy egy nap világbajnoki címet szerez az argentin válogatottal.
A Barcelona klasszisa klubszinten már minden létező trófeát begyűjtött, ebben az évben többek között BL-győzelemre, és bajnoki címre vezette csapatát, és most is az elsőszámú várományosa az Aranylabdának: „Álmom, hogy megnyerjem a világbajnokságot és a Copa Américát. Ez az, ami még hiányzik, és biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog” – vélekedett arról, hogy hiába a fergeteges klubsikerek, a válogatottba egyelőre adós a jó játékkal.
„Nem érzem azt, hogy bárkinek is az adósa lennék. Nem szükséges bizonyítanom semmit, én is egy vagyok a csapatban, és a legjobbat akarom az argentin labdarúgásnak” – folytatta.
Azzal kapcsolatban, hogy miért van különbség a Barcelonában és az argentin válogatottban nyújtott teljesítménye között, Messi diplomatikusan annyit mondott: „Nem érdemes összehasonlítani. A Barcelona a világ legjobb csapata, egy sokéves munka eredménye, ugyanazokkal a csapattársakkal. Ezzel szemben a válogatott mostanság nem éri el az elvárt eredményeket, sok edzőnk volt, mindig nulláról indítottunk.”
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 22. 07:30, kedd | Sport
Vizes vb - Az olimpiai bajnok kiütésével döntőben a női vízilabda-válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott lehengerlő játékkal 15-9-re legyőzte az olimpiai bajnok spanyol csapatot a szingapúri világbajnokság hétfői elődöntőjében.
2025. Július 21. 07:53, hétfő | Sport
Vizes vb - A címvédő horvátokat kiütve elődöntős a férfi vízilabda-válogatott
A magyar férfi vízilabda-válogatott 18-12-re legyőzte a címvédő horvát csapatot a szingapúri világbajnokság vasárnapi negyeddöntőjében.
2025. Július 19. 07:48, szombat | Sport
Vizes vb - Betlehem Dávid ezüstérmes a nyíltvízi úszók kieséses sprintversenyében
Betlehem Dávid ezüstérmet nyert a nyíltvízi úszók szombati 3 km-es kieséses sprintversenyében a szingapúri világbajnokságon.
2025. Július 18. 07:49, péntek | Sport
Kl-selejtező - A Pjunyik Jereván lesz a Győr ellenfele
A Pjunyik Jereván lesz a Győr ellenfele a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének második fordulójában