Hírek
2017. Október 13. 07:13, péntek |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
Mit együnk és mit ne együnk? – a család felelőssége az étkezésben
Október 26-án 17:30 órától a Videoton Oktatási Központban arról lesz szó a „Mit együnk és mit ne együnk?” című előadáson, hogy a család milyen felelősséget visel a gyerekek egészséges táplálkozásában.
Az előadó Kohári Sándor élelmiszermérnök lesz. Az előadás alatt gyermekfelügyeletet is biztosítanak.

Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 15. 07:44, hétfő | Külföld
Sok embert agyonlőttek egy ausztráliai strandon egy zsidók elleni terrortámadásban
Ismeretlen fegyveresek lelőttek 11 embert, sokakat pedig megsebesítettek az ausztráliai Sydney Bondi Beach nevű híres tengerparti strandján vasárnap.
2025. December 15. 07:43, hétfő | Életmód
Folytatódik a borult, párás időjárás a jövő héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb, de jellemzően borult, párás, ködös időjárás a héten is, de elsősorban a hét elején kisebb körzetekben felszakadozhat a felhőzet.
2025. December 15. 07:42, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a befagyasztott orosz devizatartalék lefoglalása és átadása Ukrajnának a háborúba való belépés közvetlen mozdulata
Ha nincs rezsivédelem Magyarországon, alacsonyabb életszínvonal kopogtat be az ajtón - mondta Orbán Viktor a Mandiner Hotel Lentulai című műsorában vasárnap.
