Városlista
2026. január 20, kedd - Sebestyén

Hírek

2019. Október 14. 07:27, hétfő | Belföld
Forrás: police.hu

Motoros ütött el egy nőt, majd elhajtott – Vádat emelhetnek

Motoros ütött el egy nőt, majd elhajtott – Vádat emelhetnek

A kiskőrösi rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.

Lakossági bejelentés érkezett 2018. december 28-án este a rendőrségre, miszerint egy feltehetően közlekedési balesetben megsérült nőt találtak az út mentén Kecelen.
A nyomozás adatai szerint a Császártöltési úton közlekedett egy motoros a Temető utca felől a Dózsa György utca irányába 22 óra 50 perc körül. Haladása során az úttesten elütött egy 60 éves asszonyt, aki ennek hatására az útpadkára elesett és súlyosan megsérült.

A szakértői vélemény szerint a gyalogos – lassító fékezés esetén – féktávolságon belül lépett a kétkerekű elé. Az ütközés során a motoros eldőlt, majd járművével együtt segítségnyújtás nélkül elhagyta a helyszínt.

A helyi körzeti megbízott rövid időn belül beazonosította az ismeretlen járművezetőt, akit a rendőrök elfogtak és kihallgattak.

A segítségnyújtás elmulasztása vétség elkövetésével megalapozottan gyanúsítható, jelenleg szabadlábon védekező 30 éves keceli férfi ügyében a Kiskőrösi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte. Az iratokat vádemelési javaslattal a napokban átadták az illetékes ügyészségnek. A gyalogossal szemben szabálysértési eljárást kezdeményeztek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld

MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén

A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén

2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld

Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba

Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.