Városlista
2026. július 21, kedd - Dániel

Hírek

2011. December 08. 14:14, csütörtök | Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség

Narancssárga riasztás három régióban

Narancssárga riasztás három régióban

Narancssárga figyelmeztetést adott ki az erős szél miatt az Országos Meteorológiai Szolgálat:

Közép és Nyugat-Dunántúlon, valamint Közép-Magyarországon is 90 kilométer/órás széllökésekre lehet számítani, s helyenként előfordulhat hóhullás is.

Várhatóan az esti órákig erős szélre lehet számítani a három nagy régióban, a legnagyobb intenzitással pedig Észak-Dunántúlon és a főváros közelében fújhat majd. A napsütéses időszakok mellett helyenként zápor, hódara is előfordulhat – erre különösen az Északi-Középhegység környékén van nagy esély. A nyugati és délnyugati ugyanakkor napsütéses időjárásra számíthatunk – derül ki a met.hu-n közzétett jelentésből.

OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 21. 07:26, kedd | Belföld

OGY - Magyar Péter: az új köztársasági elnök feltétel nélkül szeresse a hazát

A feltétel nélküli hazaszeretet jelölte meg a következő köztársaságielnök-jelölt előtt lényeges követelményként a miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.

2026. Július 21. 07:22, kedd | Belföld

Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra

Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra.

2026. Július 20. 07:38, hétfő | Belföld

Polgár Judit megválasztását javasolja köztársasági elnöknek a tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője

A tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője levélben fordult Forsthoffer Ágneshez, az Országgyűlés elnökéhez, amelyben Polgár Judit felkérését és megválasztását javasolják köztársasági elnöknek.