Hírek
2019. Április 09. 13:45, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Négy nőt támadott meg meztelenül, nyolc év börtönt kapott

Első fokon nyolc év börtönbüntetésre ítélt a Pesti Központi Kerületi Bíróság egy férfit, aki fizikailag és szexuálisan bántalmazott négy nőt Zuglóban 2016. december és 2017. április között.
A 30 éves férfi éjszaka autóval egyedül sétáló nőket követett, majd meztelenül, arcát eltakarva kiszállt az autóból, és a sértettekre támadt – közölte a fővárosi főügyész kedden az MTI-vel
Ibolya Tibor a közleményben azt írta, a négy nőt fizikailag és szexuálisan is bántalmazta, illetve megpróbálta bántalmazni. A bántalmazás az egyik nőnek súlyos egészségromlást okozott.
A Budapesti XIV. és XVI. Kerületi Ügyészség a férfi ellen négy rendbeli – két esetben kísérleti szakaszban rekedt – szexuális erőszak és súlyos egészségromlást okozó testi sértés bűntette miatt emelt vádat.
A bíróság a férfit a vád szerint bűnösnek mondta ki, és első fokon nyolc év börtönbüntetésre ítélte. A bíróság emellett fenntartotta a férfi letartóztatását is. Az ügyészség súlyosításért fellebbezett – olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 21. 07:57, hétfő | Belföld
AM: jelenleg is tart az aratás, figyeljünk az utakon!
Még tart az aratási időszak, ezért országszerte a nagy mezőgazdasági munkagépek megemelkedett forgalmára kell számítani az utakon, ez pedig fokozott figyelmet és türelmet igényel minden járművezetőtől
2025. Július 21. 07:56, hétfő | Belföld
Kövér László: Magyarország a józan ész politikájának képviselője
Magyarország a józan ész politikájának leghatározottabb képviselője napjaink Európájában
2025. Július 21. 07:54, hétfő | Belföld
A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható
A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható, zápor, zivatar a hétvégéhez közeledve egyre gyakrabban alakulhat ki
2025. Július 20. 10:10, vasárnap | Belföld
Az AKK engedélyezte a kínai devizakötvényt
Az ÁKK mandátumot adott ki egy kínai devizakötvény kibocsátás megszervezésére.