Hírek
2018. Március 20. 09:46, kedd |
Kék hírek
Forrás: feol.hu
Négyezer doboz cigarettát foglalt le a NAV Fejér megyében
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei az M7-es autópályán ellenőriztek egy szlovén rendszámú autót, amiben négyezer doboz adózatlan cigarettát találtak.
A NAV munkatársai az M7-es autópálya Fejér megyei szakaszán ellenőriztek egy Fiatot, amit egy szlovén nő vezetett. Az autó átvizsgálásakor, a csomagtérben letakarva, négyezer doboz, különféle márkájú, adózatlan cigarettát találtak.
A pénzügyőrök a több mint négymillió forint értékű cigarettát lefoglalták, és orgazdaság bűntett elkövetése miatt feljelentést tettek a NAV pénzügyi nyomozóinál. Az ügyben mintegy ötmillió forint jövedéki bírságot is kiszabhatnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 01. 11:00, hétfő | Kék hírek
Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek
Egy magyar rendszámú autóbusz és egy szlovák személyautó ütközött össze vasárnap délután Dél-Csehországban – közölte a cseh rendőrség.
2026. Május 30. 16:00, szombat | Kék hírek
KR NNI: hűtlen kezelés és pénzmosás ügyében két szálon folyik vizsgálat az MNB-ügyben
2026. Május 27. 07:16, szerda | Kék hírek
BL-döntő - Közel 4 ezer rendőr biztosítja a Bajnokok Ligája budapesti döntőjét
Közel 4 ezer rendőr áll szolgálatban és óvja a közbiztonságot az UEFA Bajnokok Ligája szombati döntőjének napján Budapesten
2026. Május 25. 15:00, hétfő | Kék hírek
Tüzet nyitott a Fehér Ház közelében egy fiatal férfi, a hatóságok lelőtték
Tüzet nyitott egy 21 éves Maryland állambeli férfi a Fehér Ház közelében szombaton, a Titkos Szolgálat embereivel kialakult tűzpárbajban a támadó meghalt.
