Hírek
2020. Szeptember 13. 09:35, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Őrizetbe vették a feltételezett iváncsai gázolót

Őrizetbe vettek egy 23 éves férfit, aki a gyanú szerint szombaton Iváncsán elgázolt egy kerékpárost, majd megállás nélkül elhajtott - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A biciklis, egy 72 éves férfi a helyszínen meghalt, miután a mögötte haladó személyautó elütötte. A sofőr segítségnyújtás nélkül távozott.
A rendőrök azonosították és elfogták a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét. Segítségnyújtás elmulasztása bűntettének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki a fiatal férfit, akinek kezdeményezik a letartóztatását - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld
Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát
A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!
2025. Szeptember 04. 07:45, csütörtök | Belföld
Lázár János: aki a közutat versenyzésre használja, az a többi közlekedő életére tör
2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld
A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter
Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.
2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld
Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre
A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.