Hírek
2017. Július 09. 06:46, vasárnap |
Helyi
Forrás: fejermmk.hu
Országos bútorfestő hét kezdődik Fehérváron július 24-én
Idén is folytatják a tizenegy éve elkezdett hagyományt a Mesterségek Házában, ahol a magyarországi tájegységek stílusát mutatják be az Országos Bútorfestő Héten.
2017-ben is folytatják a tizenegy éve elkezdett szakmai munkát a Mesterségek Házában, a történelmi Magyarország tájegységeinek örökségét, stílusát mutatják be a bútorfestő táborba jelentkezőknek.
A július 24-től kezdődő tábor résztvevői megismerkedhetnek a hartai bútorfestészet motívumaival, festészetével és technikai fogásaival is.
A tábor szakmai vezetője Monda Lászlóné bútorfestő népi iparművész, a tábor vezetője pedig Radetzky Jenőné bútorfestő népi iparművész lesz.
ORSZÁGOS BÚTORFESTŐ HÉT
2017. július 24. - július 28.
Helyszín: Mesterségek Háza
További részletek és jelentkezés ITT!

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Március 06. 17:00, péntek | Sport
Forma-1 - A hétvégi Ausztrál Nagydíjon ugrik először a mezőny az ismeretlenbe
2026. Március 06. 16:00, péntek | Sport
Premier League - Szoboszlaié lehet február legszebb gólja
Szoboszlai Dominiknak a Manchester City elleni szabadrúgásgólja is jelölt február legszebb találatára az angol labdarúgó-bajnokság hivatalos honlapján.
