Hírek
2017. Július 25. 08:47, kedd |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
Pancsolás és séta – kiállás az elhagyott vagy bántalmazott állatokért

A nyár folyamán sem hagyja magára a Herosz Fehérvári Állatotthona az elhagyott, kidobott, bántalmazott állatokat. A napi munka mellett programokkal hívják fel a figyelmet az állatok nehéz sorsára.
Július 30-án, vasárnap „pancsolás a kutyákkal, játék a cicákkal” címmel hirdettek programot. A gyülekező 12:30 órától lesz.
Pancsolásra és sétára vár mindenkit az idén 25 éves Herosz Fehérvári Állatotthona, aki szereti az állatokat és a strandot.
Vasárnap, az állatotthon területén (Takarodó út 5.) felállított medencékben ezt a hangulatot igyekszenek megteremteni a védenceik számára is.
A cicák alapvetően nem szeretik a vizet, de őket is lehet kényeztetni, fésülgetni a bundájukat, szeretgetni, játszani velük.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 22. 07:35, kedd | Belföld
Felújítás miatt négy hétre bezár a Keleti pályaudvar
Felújítás miatt augusztus 25-től négy hétre bezár a Keleti pályaudvar - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon hétfőn közzétett videóban.
2025. Július 22. 07:33, kedd | Életmód
Figyelem, leveskockát hívtak vissza a forgalomból
Több magyarországi vállalkozáshoz is eljutott az a vietnámi leveskocka, amit nem jelölt szójaallergén-tartalom miatt vissza kellett hívni a forgalomból
2025. Július 22. 07:33, kedd | Belföld
Magyarország és Szerbia új kőolajvezetéket épít a két ország között
Magyarország, a rezsicsökkentés vívmányainak megóvása érdekében, új kőolajvezetéket épít Szerbiával, amely akár már 2027-ben működésbe léphet - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter hétfőn Budapesten.