Hírek
2017. Október 05. 18:47, csütörtök |
Helyi
Forrás: mti.hu
Pénzbüntetést kapott a Videoton
Öt élvonalbeli csapat kapott pénzbüntetést a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottságától.
A Diósgyőrnek és az Újpestnek 300-300 ezer forintot kell fizetnie. Mindkét klub - visszaesőként - a szabályzati előírások megsértéséért, valamint szurkolóinak a múlt hétvégi hazai mérkőzésen tanúsított, másokat megbotránkoztató magatartásáért bűnhődik - az MLSZ honlapján olvasható hivatalos indoklás szerint.
A két együttes ellenfele, a vendégként pályára lépő Videoton FC, illetve DVSC 150-150 ezer forintos büntetést kapott, míg a Budapest Honvédra 100 ezer forintos bírságot róttak ki. Mindhárom klubot szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért marasztalták el.
A tizenegyedik fordulóban kiállított Djordje Kamber és Szeles Tamás csapata, a Budapest Honvéd, valamint a Mezőkövesd soron következő egy-egy bajnoki mérkőzését kénytelen kihagyni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 19. 14:00, vasárnap | Életmód
Meteorológia: a pénteki volt az év eddigi legmelegebb napja
Pénteken volt az év eddigi legmelegebb napja - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.
2026. Április 19. 14:00, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB II - Mezőkövesdi győzelmével nagy lépést tett a feljutás felé a Honvéd
A második helyezett Budapest Honvéd 2-1-re győzött közvetlen riválisa, a negyedik Mezőkövesd vendégeként a labdarúgó NB II 26. fordulójának szombat délutáni nyitómérkőzésén.
