Hírek
2011. Augusztus 27. 14:37, szombat |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Pénzszállító karambolozott – két gyermek sérült

Két gyermek sérült meg abban a balesetben, ami péntek dél körül történt a főváros II. kerületében, amikor egy személyautó és egy pénzszállító ütközött a Gábor Áron utca és a Pasaréti út kereszteződésében.
Egyelőre tisztázatlan körülmények között ütközött össze egy személyautó és egy pénzszállítókocsi pénteken dél körül a főváros II. kerületében, a Gábor Áron utca és a Pasaréti út kereszteződésében. A balesetben az elsődleges információk szerint két gyermek sérült meg, akiket a Máltai Szeretetszolgálat munkatársai szállítottak kórházba. A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit. A helyszínelés idejére nagy torlódásra kell számítani. (lm)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek
Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó
Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.
2025. Július 17. 07:44, csütörtök | Kék hírek
Fővárosi Törvényszék: letartóztatták a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottját
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottjának letartóztatását - közölte a Fővárosi Törvényszék sajtóosztálya szerdán az MTI-vel.
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.