Hírek
2019. Szeptember 27. 10:31, péntek |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Pénztárcát lopott a postáról a nő, keresi a rendőrség
A székesfehérvári rendőrök lopás elkövetőjének azonosításához kérik a lakosság segítségét.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság 07010/2362/2019. bűnügyi számon indított nyomozást lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen.
A rendelkezésre álló adatok alapján az ismeretlen tettes 2019. szeptember 6-án 11 óra 30 perc körül Székesfehérváron, a Palotai úton található postán eltulajdonította a sértett pénztárcáját a benne található készpénzzel együtt.
A mellékelt felvételeken látható nő a bűncselekménnyel összefüggésbe hozható, ezért keresi a rendőrség.
A nő 40-50 év körüli, átlagos testalkatú, rövid sötét hajú. A bűncselekmény elkövetésekor rózsaszín pólót, fekete nadrágot és fehér papucsot viselt.


A Székesfehérvári Rendőrkapitányság munkatársai kérik, hogy aki a fotókon látható nőt felismeri, vagy a bűncselekménnyel kapcsolatosan információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a rendőrkapitányságon, vagy hívja a 06-22/541-600-as telefonszámot, illetve tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 "Telefontanú" zöld számán, a 107, vagy a 112 központi telefonszámok valamelyikén.
Segítségüket előre is köszönjük!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 20. 11:00, hétfő | Kék hírek
Agresszíven viselkedett egy csornai benzinkúton - Videó
Meghökkentő jelenet zajlott egy csornai benzinkúton.
2026. Július 12. 14:00, vasárnap | Kék hírek
Megtalálták az igazoltató rendőrt elgázoló sofőrt
Megtalálták azt a férfit, aki csütörtökön elgázolt egy igazoltató rendőrt, majd megállás nélkül elhajtott - közölte szombaton a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
