Hírek
2017. November 03. 07:06, péntek |
Helyi
Forrás: nyolcezer.hu
Rajzfilmünnep a Barátság Moziban

A Rajzfilmünnep keretében november 4-én, szombaton 14 órától gyerekeknek szánt animációs filmeket vetítenek a Barátság Moziban. A belépés ingyenes lesz, de jegyfoglalás szükséges a programra.
A 15 éves KEDD Animációs Stúdió nagy „rajzfilmfelfordulást” szervez november első hétvégéjén. Támogató partnerei segítségével olyan gazdag rajzfilm kínálatot gyűjtött össze és ajánlott fel az országban fellelhető, családi és gyerekprogramok szervezésében aktív helyszíneknek, melyből egy színes, programokkal teli, rajzfilmvetítésekkel egybekötött hétvégét rendezhetnek az intézmények a környéken élőknek.
Az országos programsorozathoz idén több mint 50 város és 60 helyszín csatlakozott – köztük a székesfehérvári Barátság Mozi is.
A filmvetítések mellett a helyi szervezők más programokkal is készülnek: a Művészetek Házában ezen a napon lesz a hagyományos Animóka kreatív családi nap, amelynek keretében saját animációs film is készül.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Április 09. 07:39, szerda | Bulvár
Megnyitották a BMW debreceni \"tehetség gyárát\"
TalentFactory - \"tehetség gyár\" - kezdte meg a működését a BMW Group Gyár Debrecen duális szakképzési programja keretében - jelentették be a gyár és a város vezetői sajtótájékoztatón kedden a helyszínen.
2025. Április 09. 07:38, szerda | Életmód
Csökkent az infláció
NGM: jelentős hatása van az árréscsökkentésnek: az infláció már márciusban 4,7 százalékra esett.
2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt
Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára