Hírek
2016. Október 27. 14:08, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Rengeteg fegyvert és lőszert foglaltak le a rendőrök Nógrád megyében - VIDEÓ
Elfogtak két ceredi férfit a rendőrök csütörtökön, az apánál és fiánál engedély nélkül tartott fegyvereket és lőszereket találtak - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
Dankóné Nagy Éva elmondta: a salgótarjáni rendőrkapitányság munkatársainak felkérésére a Terrorelhárítási Központ műveleti egysége fogta el a két ceredi férfit.
A szóvivő hozzátette, a rendőrök az 54 éves és a 28 éves férfi ceredi lakóhelyén, valamint a tartózkodási helyükön, így összesen négy ingatlanban tartottak házkutatást.
A családi házak szobáiból, valamint a pincéből összesen 14 puskát, 4 maroklőfegyvert és 1768 különböző kaliberű lőszert foglaltak le. T. Gyula és fia, T. Péter a fegyvereket és a lőszereket engedély nélkül tartották maguknál.
A két férfit őrizetbe vették, ellenük lőfegyverrel és lőszerrel visszaélés bűntett miatt indítottak eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 05. 06:54, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter két ukrajnai magyar hadifogollyal tért haza Putyintól
A miniszter szerint nem kért cserébe semmit az orosz elnök.
2026. Március 04. 16:00, szerda | Belföld
A Mol szerint a Janaf magadabb tranzitdíjon szállít olajat
100 kilométerenként ugyan drágább a tranzitdíj, ám az Adria vezeték nagyságrendekkel rövidebb, mint a Barátság.
2026. Március 04. 12:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor telefonon tárgyalt Vlagyimir Putyin orosz elnökkel
Orbán Viktor telefonon tárgyalt Vlagyimir Putyin orosz elnökkel - közölte a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály az MTI-vel kedden.
2026. Március 04. 09:00, szerda | Belföld
Závecz Research: Tovább nőtt a Tisza Párt előnye
A biztos részvételt ígérő, pártot választó szavazók körében a Tisza Párt jelenleg 12 százalékpontos előnnyel vezet a Fidesz–KDNP előtt – derül ki a Závecz Research februári közvélemény-kutatásából.
