Városlista
2026. július 21, kedd - Dániel

Hírek

2018. December 09. 18:11, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Szén-monoxid-mérgezés gyanúja Egyházasgergén, egy ember meghalt

Szén-monoxid-mérgezés gyanúja Egyházasgergén, egy ember meghalt

Szén-monoxid-szivárgás gyanúja miatt riasztották a rendőrök a tűzoltókat vasárnap a Nógrád megyei Egyházasgergére, egy családi házba, ahol egy holttestet találtak

- tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-t. A tűzoltók magas koncentrációban mutatták ki a mérgező gázt a település Fő utcáján található házban - olvasható a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 21. 07:26, kedd | Belföld

OGY - Magyar Péter: az új köztársasági elnök feltétel nélkül szeresse a hazát

A feltétel nélküli hazaszeretet jelölte meg a következő köztársaságielnök-jelölt előtt lényeges követelményként a miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.

2026. Július 21. 07:22, kedd | Belföld

Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra

Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra.

2026. Július 20. 07:38, hétfő | Belföld

Polgár Judit megválasztását javasolja köztársasági elnöknek a tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője

A tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője levélben fordult Forsthoffer Ágneshez, az Országgyűlés elnökéhez, amelyben Polgár Judit felkérését és megválasztását javasolják köztársasági elnöknek.