Városlista
2025. szeptember 6, szombat - Zakariás

Hírek

2017. Február 09. 07:48, csütörtök | Külföld
Forrás: mti

Szexuálisan zaklatott egy bevándorló egy magyar nőt Ausztriában

Szexuálisan zaklatott egy bevándorló egy magyar nőt Ausztriában

Szexuálisan zaklatott egy bevándorló egy magyar nőt Ausztriában - tudósított szerdán az M1 aktuális csatorna.

A csatorna híradójában a nevét és arcát nem vállaló nő telefonon elmondta, a múlt héten, nappal vonattal utazott Innsbruckba, amikor egy - vele szemben utazó férfi - jól láthatóan magához nyúlt, izgatta magát.

A Tirolban élő, 42 éves, kétgyermekes nő azt mondta, először nem tudott kitől segítséget kérni. Végül, amikor egy harmadik utas is megjelent a fülkében, az őt inzultáló férfi elmenekült.

A nő az innsbrucki pályaudvaron a biztonsági szolgálattól kért segítséget, akik értesítették a rendőröket. A férfit később elfogták, már volt jegye a visszafele irányba.

A magyar nő vallomást tett. A rendőrök azt mondták neki, hogy a férfi nemrégiben kapott osztrák állampolgárságot - tette hozzá.

A Híradónak a nő arról is beszélt, hogy az elmúlt időszakban heti két-három ehhez hasonló esetről hallani Innsbruckban.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 04. 07:47, csütörtök | Külföld

Hszi Csin-ping: az emberiségnek a béke vagy a háború között kell választania

Az emberiség ismét választás előtt áll: béke vagy háború, párbeszéd vagy konfrontáció, együttműködés vagy a másik rovására zajló küzdelem

2025. Szeptember 04. 07:46, csütörtök | Külföld

Vlagyimir Putyin: ha Volodimir Zelenszkij kész találkozni, jöjjön el Moszkvába

Ha \"Ukrajna adminisztrációjának jelenlegi vezetője\" kész a kétoldalú találkozóra, akkor el kell utaznia Moszkvába

2025. Szeptember 04. 07:39, csütörtök | Külföld

Donald Trump: az amerikai katonák Lengyelországban maradnak

Lengyelországban maradnak az odavezényelt amerikai katonák, és ha a lengyelek úgy kívánják, Washington akár növelheti is a kontingens létszámát

2025. Szeptember 03. 07:24, szerda | Külföld

Putyin: Oroszország soha nem ellenezte Ukrajna EU-csatlakozását

Moszkva soha nem ellenezte Ukrajna esetleges európai uniós csatlakozását - jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök kedden Pekingben.