Hírek
2023. Október 08. 06:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Szijjártó Péter: Magyarország Izrael mellett áll ezekben a nehéz órákban

Magyarország Izrael mellett áll ezekben a nehéz órákban - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldalán szombaton.
Szijjártó Péter azt közölte, hogy telefonon egyeztetett Eli Cohennel, Izrael külügyminiszterével. Áttekintették a "rendkívül elszomorító helyzetet", Izraelnek ugyanis egy aljas terrortámadással kell most szembenéznie - írta.
Szijjártó Péter a halálos áldozatok miatt kifejezte együttérzésüket, egyben biztosította külügyminisztert, hogy Magyarország Izrael mellett áll ezekben a nehéz órákban - áll a bejegyzésben.
"Őszintén reméljük, hogy sikerül elkerülni a helyzet eszkalálódását", egy közel-keleti erőszakhullámnak ugyanis drámai következményei lehetnek a globális biztonságra - figyelmeztetett a magyar miniszter.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 08. 07:13, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: a MÁV-csoport jobban teljesített az idei főszezonban, mint a tavalyiban
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul
A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Kövér László: mindaz, ami az elmúlt 35 évben történt, összességében történelmi siker
Mindaz, ami az elmúlt 35 évben történt, összességében véve egy történelmi siker, amelyben, bár nemcsak a Fidesz vett részt, de tagjai sok tekintetben úttörők voltak