Hírek
2018. Január 13. 15:04, szombat |
Sport
Forrás: feol.hu
Szombaton a győrieket fogadja az Alba FKC kézis gárdája

A BL-győztes Győri ETO KC női kézilabdázói látogatnak szombaton délután a Verseci úti sportcsarnokba.
Miután a legutóbbi öt kiírás során háromszor ők hódították el a világ legrangosabb klubtrófeáját, a Bajnokok
Ligája serlegét – tavaly tavasszal a macedón Vardar Skopje ellen diadalmaskodtak -, könnyedén kijelenthető, hogy a földgolyó legjobb női kézilabdázói látogatnak a hétvégén Fehérvárra. A vendégeknél jut szóhoz a nemrég, francia győzelemmel zárult vb legjobb játékosa, a norvég irányító, Stine Bredal Oftedal, valamint honfitársa, a gólkirálynő, Nora Mörk. Persze, rajtuk kívül is bőven akadnak klasszisok a keretben. Három évvel ezelőtt a szintén ötkarikás bajnok kapus, Katrine Lunde döntött úgy, hogy inkább az orosz Rostov Donhoz szerződik, a vezetők nem estek kétségbe, gyorsan megállapodtak a szintén győztes, ráadásul öt évvel fiatalabb norvég Ari Aalvik Grimsbövel. Tehát a lehetőségeik jók.
A hazai bajnokságban momentán nem elsők a kisalföldiek, ugyanis a 7. fordulóban két góllal kikaptak a Fraditól a Népligetben, 11-11-es félidő után, 27-25-re. A második helyen várják a folytatást, legutóbb 39-25-re verték a Vácot. Az FKC a 7. pozícióban tanyázik, múlt szombaton Siófokon szenvedtek 34-29-es vereséget. A szombaton 17 órakor kezdődő találkozó esélyesei a vendégek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 09. 07:26, kedd | Sport
Magyar-portugál - Rossi: a világ egyik legerősebb csapata lesz az ellenfelünk
Marco Rossi szövetségi kapitány ugyan a világ egyik legerősebb csapatának tartja a portugált, ennek ellenére bízik abban, hogy a magyar labdarúgó-válogatott jó eredményt érhet el a keddi világbajnoki selejtezőmérkőzésen.
2025. Szeptember 08. 07:15, hétfő | Sport
Olasz Nagydíj - Verstappen sima győzelmet aratott
A címvédő és négyszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull versenyzője nyerte a Forma-1-es Olasz Nagydíjat.
2025. Szeptember 08. 07:14, hétfő | Sport
Női kézilabda BL - Dortmundi győzelemmel rajtolt a Győr
A címvédő Győri Audi ETO győzelemmel kezdte meg szereplését a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, miután az első fordulóban, vasárnap 43-30-ra nyert Szikora Melinda együttese, a Borussia Dortmund vendégeként
2025. Szeptember 07. 08:42, vasárnap | Sport
Ír-magyar - Rossi szerint a bíró nem egyenlően bánt a csapatokkal
Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a játékvezető nem egyenlő mércével bánt a magyar és az ír labdarúgó-válogatottal a két csapat 2-2-es döntetlennel végződött világbajnoki selejtezőmérkőzésén Dublinban.