Hírek
2011. Október 09. 07:53, vasárnap |
Bulvár
Forrás: Story Online
Tagadja a sztár, hogy plasztikáztat

Az ötvenhárom éves színésznő arról mesélt az egyik női magazinnak adott interjújában, hogy nem zárja ki, egyszer ő is plasztikáztat. Rosszmájúak szerint már meg is tette!
A generációja egyik legszebb színésznőjének tartják Michelle Pfeiffert, aki éveket letagadhat a korából, és éppen ezért sokszor kérdezik arról, hogyan marad ilyen fiatalos, mi a titka. "Jó gének, egészséges étkezés és rendszeres mozgás." - mondja ilyenkor. De tényleg csak ennyi lenne? Az amerikai Star magazin értesülései szerint sokkal inkább plasztikai sebészeknek köszönheti a feszes bőrét, de ezt a színésznő a legutóbbi Elle magazinos interjújában tagadta. "Nem zárom ki, hogy plasztikáztatok majd magamon ezt-azt. Nem bűn a plasztika vagy botox, de nem vagyok híve annak, ha túlzásba viszik. Szomorú lehet, ha valaki odáig jut, hogy ennyire elégedetlen magával."
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 06. 07:26, péntek | Bulvár
Ruszin-Szendi Romulusz elmondta a Szlava Ukrajini kifejezést
2025. Június 05. 07:59, csütörtök | Bulvár
Semmelweis-szobrot avattak Európa legrégebbi gyermekvédő központjában, Firenzében
2025. Június 04. 07:12, szerda | Bulvár
Magyar Pepsi kerül a magyar polcokra
A Szentkirályi Magyarország Kft. beruházása nyomán hazatér a Pepsi gyártása, innentől kezdve a hazai boltok piacain megtalálható Pepsi termékeket import helyett helyben fogják gyártani -
2025. Június 04. 07:11, szerda | Bulvár
Szagmentes újrahasznosított műanyagokat fejlesztett ki a Mol
Egyéves kutatómunkával olyan szagmentes újrahasznosított műanyagot fejlesztett ki a Mol, amit a piaci igényeknek megfelelően az autók belső alkatrészeinek keverékeihez és csomagolóanyagok gyártásához is lehet használni.