Hírek
2018. Január 09. 18:39, kedd | Sport
Távoznak az edzők a Videoton FC-ből

Kedden délelőtt közös megegyezéssel szerződést bontott a Videoton FC-vel Csucsánszky Zoltán és Pető Tamás is.
A felnőtt együttes pályaedzője, Pető Tamás korábban játékosként és játékosmegfigyelőként is dolgozott a fehérvári együttesnél. 2015 júniusa óta a Videoton FC első csapatának szakmai stábjában dolgozott, ahol asszisztens edzőként segítette Bernard Casoni, Horváth Ferenc, Henning Berg és Marko Nikolics munkáját is, a 2015/2016-os szezonban pedig megbízott vezetőedzőként is irányította a piros-kék együttest, hat bajnoki összecsapásból három győzelmet szerzett a csapat vezetése alatt, s három alkalommal szenvedett vereséget.
Az U19-es együttes trénere, Csucsányszky Zoltán játékosként a Vidi történetének 21. válogatott labdarúgója volt 1988-ban, pályafutása befejezése után az első csapat pályaedzőjeként, valamint technikai vezetőként is dolgozott, majd az utánpótlásnál dolgozott a Videotonért. Az elmúlt öt szezonban a legidősebb korosztályok mellett volt vezetőedző.
Az edzők távozásának okairól a klub nem adott tájékoztatást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 21. 07:53, hétfő | Sport
Vizes vb - A címvédő horvátokat kiütve elődöntős a férfi vízilabda-válogatott
A magyar férfi vízilabda-válogatott 18-12-re legyőzte a címvédő horvát csapatot a szingapúri világbajnokság vasárnapi negyeddöntőjében.
2025. Július 19. 07:48, szombat | Sport
Vizes vb - Betlehem Dávid ezüstérmes a nyíltvízi úszók kieséses sprintversenyében
Betlehem Dávid ezüstérmet nyert a nyíltvízi úszók szombati 3 km-es kieséses sprintversenyében a szingapúri világbajnokságon.
2025. Július 18. 07:49, péntek | Sport
Kl-selejtező - A Pjunyik Jereván lesz a Győr ellenfele
A Pjunyik Jereván lesz a Győr ellenfele a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének második fordulójában