Városlista
2025. április 9, szerda - Erhard

Hírek

2011. November 01. 14:21, kedd | Belföld
Forrás: OrientPress

Átlépte a 307 forintot az euro

Fél tíz előtt néhány perccel egy euró 307,09 forintot ért a devizapiacon. Egy svájci frank 252,1 forintot, egy amerikai dollár 224 forintot ért.

Kedden reggel fél kilenc előtt néhány perccel egy euró 306,8 forintot ért a devizapiacon, ami két és fél éve a leggyengébb forintárfolyam - tájékoztatott az origo. Egy svájci frankért 252,5 forintot, egy amerikai dollárért 223,1 forintot kértek. A forint árfolyama valamennyi fontosabb valutával szemben hirtelen, a kora reggeli órákban kezdett gyengülni.

Fél tíz előtt néhány perccel egy euró 307,09 forintot ért a devizapiacon. Egy svájci frank 252,1 forintot, egy amerikai dollár 224 forintot ért. Az euró kilenc órakor hirtelen jelentősen erősödni kezdett a sváci frankkal szemben, egy euró 1,218 frankot ért.

OririentPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt

Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára

2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld

OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament

A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.

2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld

Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!

A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.

2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld

Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban

Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja