Városlista
2026. július 19, vasárnap - Emília

Hírek

2017. Június 17. 12:00, szombat | Belföld
Forrás: mti

Több mint hétmillió forint értékű adózatlan cigarettát foglaltak le

Több mint hétmillió forint értékű adózatlan cigarettát foglaltak le

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei a kőbányai vasútállomáson mintegy hétezer doboz adózatlan cigarettát találtak, amit két férfi egy kis furgonnal akart elszállítani.

A több mint 7 millió forint értékű cigarettát lefoglalták, és orgazdaság miatt feljelentést tettek - közölte a NAV az MTI-vel szombaton.

A pénzügyőrök a KÖKI Terminál vasútállomás környékén lettek figyelmesek két férfire, akik a vasúti sínek felől érkezve nagy táskákat cipeltek. Amikor meglátták a NAV munkatársait, a betonkerítés melletti bokros részen azonnal eldobálták csomagjaikat. A pénzügyőröknek azt mondták, hogy a táskákat a Záhonyból érkező vonatról adták le nekik egy budapesti telephelyre való szállításra, de nem tudták, hogy mi van a csomagokban.

A cigaretták származását és jogszerű beszerzését a férfiak semmilyen okmánnyal nem tudták igazolni - közölte a NAV.

Címkék: cigaretta, cigi, lefoglalás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 18. 13:00, szombat | Belföld

Bezárja diósgyőri gyárát a Nestlé

A szezonális édességek iránti kereslet visszaesése miatt az év végén befejezi a termékek előállítását a Nestlé diósgyőri üzemében - erősítette meg a Nestlé Hungária pénteken az MTI információit.

2026. Július 18. 12:00, szombat | Belföld

Az orosz energiaimport szankciójáról szóló amerikai tervekről is tárgyalt az Országgyűlés külügyi bizottságának elnöke Washingtonb

Az oroszországi energiaimport szankciójáról szóló amerikai kongresszusi törvényjavaslat is szóba került Hajdu Mártonnak, az Országgyűlés külügyi bizottsága elnökének washingtoni megbeszélésein.

2026. Július 18. 11:00, szombat | Belföld

Karácsony Gergely: Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő

Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő: legalább 250 új elektromos buszt szeretnénk forgalomba állítani, a hozzájuk szükséges töltőinfrastruktúrával együtt

2026. Július 18. 09:00, szombat | Belföld

Vitézy Dávid: végre előrelépés történt Rákosrendezőn