Hírek
2021. Október 22. 10:58, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Tréleren szállított luxusautókat foglaltak le
A Bács-Kiskun megyei rendőrök lefoglaltak azt a két autót, amit a svájci hatóság keresett.
Kilépésre jelentkezett a Tompa Közúti Határátkelőhelyen október 21-én 15 óra 10 perckor és 16 órakor két tréler. Az egyenruhások az ellenőrzés során megállapították, hogy az egyik szerelvényen szállított rendszám nélküli Land Rover személyautót, valamint a másikon lévő egy Mercedes-Benz S350 járművet a svájci hatóság körözi, ezért azokat lefoglalták. A szerb sofőröket elszámoltatásra előállították és kihallgatták a rendőrök – közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld
Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.
A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt
2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok
Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat
2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld
Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor
Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".
2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni
A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.
