Hírek
2018. Január 20. 09:33, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Tűz van egy váci hulladékfeldolgozóban

Kigyulladt egy hulladékfeldolgozó Vácon, a tűzoltók nagy erőkkel dolgoznak a lángok megfékezésén - tájékoztatta a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője szombat délelőtt az MTI-t.
Csámpai Attila közölte: a másodlagos hulladékfeldolgozóban tárolt bálák kaptak lángra, a helyszínre több mint tíz tűzoltóautó érkezett Vácról, Gödöllőről és Rétságról.
A mintegy hatszáz méteres Kőhídpart utcai csarnokban kitört tűzben jelentős füst keletkezik, a katasztrófavédelem mobil laborja vizsgálja, hogy tartalmaz-e veszélyes anyagokat - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld
Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát
A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!
2025. Szeptember 04. 07:45, csütörtök | Belföld
Lázár János: aki a közutat versenyzésre használja, az a többi közlekedő életére tör
2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld
A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter
Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.
2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld
Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre
A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.