Hírek
2017. Július 03. 07:33, hétfő |
Helyi sport
Forrás: szekesfehervar.hu
Újabb Enthroners siker – jól sikerült a főpróba
A nagydöntő előtti utolsó középszakasz mérkőzésen a Fehérvár Enthroners a Budapest Cowbells 2 együttesét látta vendégül vasárnap délután a First Fielden.
A tét nélküli meccsen a jobb erőkből álló hazaiak 57–0-ra nyertek a First Field-en (Máv Előre Stadion). Legközelebb július 15-én, a FEZEN Divízió I-es bajnokság nagydöntőjében a Budapest Eagles ellen lép pályára az Enthroners, a First Fielden.
Az már korábban eldőlt, hogy a Fehérvár Enthroners a Budapest Eagles ellen lép pályára a FEZEN Divízió I-es bajnokság döntőjében, a fehérvári játékosok ettől függetlenül győzelemmel szerettek volna búcsúzni a középszakasztól.
A vasárnapi bajnokin az a Budapest Cowbells 2 volt az ellenfél, melyet május végén 58-0-ra legyőzött Pál Tibor Kornél alakulata. A mérkőzés első perceit a kapkodás jellemezte, hiszen mindkét oldalon feljegyezhettünk egy-egy eladott labdát. Ezt követően azonban a hazai alakulat magához ragadta a kezdeményezést: Tóth Nándor, Szakácsi Ákos és Fövényesi Marcell touchdown-jaival, valamint Zách György jutalomrúgásaival már 21-0-s állást mutatott az eredményjelző.
A második negyedet is a Fehérvári Koronázók kezdték jobban, hiszen Varga Bálint rögtön TD-t futott, majd Zách György rúgása után már tetemesnek mondható 28-0-ra vezetett az Enthroners. A nagyszünet előtt Szakácsi Ákos és Varga Bálint gondoskodtak arról, hogy még magabiztosabb vezetésre tegyen szert a Fehérvár Enthroners, amelynek nem volt ellenszere. A szokásoknak megfelelően Zách jutalomrúgásai is sikeresek voltak, így a szünetre 42-0-s fehérvári előnnyel vonulhattak pihenőre a felek.
A szünet után is állva hagyta ellenfelét Pál Tibor Kornél csapata: Antonio Roane csodás visszahordásával, majd Somogyi Krisztián jutalomrúgásával már 49-0 volt az állás. A Cowbells 2 egyáltalán nem állította erőpróba elé a fehérvári védőegységet, így sorra vezette támadásait az Enthroners.
Nem sokkal később Szakácsi Ákos ért el újabb TD-t, majd Sándor Gergő két pontjával 57-0-ra vezetett az Enthroners. A hátralévő időben az eredmény már nem változott, így teljesen megérdemelten nyertek ilyen arányban is a fehérváriak, akiket ezúttal is szépszámú közönség buzdított a helyszínen. Legközelebb július 15-én, a FEZEN Divízió I-es bajnokság nagydöntőjében a Budapest Eagles ellen lép pályára az Enthroners, a First Fielden.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 19. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: a fideszes Ágh Péter csalással nyert, nem ismerjük el legitim képviselőnek!
Szerinte a Fidesz indította el a körzetben azt a Magyar Pétert, aki közel 1000 szavazatot kapott.
2026. Április 19. 10:00, vasárnap | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump megerősítette, hogy Irán ismét megpróbálta lezárni a Hormuzi-szorost
Donald Trump amerikai elnök megerősítette szombaton, hogy Irán ismét megpróbálta lezárni a Hormuzi-szorost, miközben tartanak a tárgyalások Washington és Teherán között.
2026. Április 19. 09:00, vasárnap | Belföld
Hétfőn tartja első ülését a Tisza-frakció
2026. Április 19. 07:44, vasárnap | Belföld
Minden szavazatot megszámoltak, Tisza-kétharmad lesz 141 képviselővel
Befejezték a múlt vasárnapi országgyűlésiképviselő-választáson leadott összes szavazat megszámolását, minden egyéni választókerületben megszületett a nem jogerős végeredmény szombaton.
