Hírek
2021. Július 08. 11:33, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/pixabay
Utcán sétáló lányok előtt végzett önkielégítést a szeméremsértő

Előállították és gyanúsítottként hallgatták ki a bátonyterenyei rendőrök, majd őrizetbe vették a szeméremsértőt.
Szeméremsértés vétség megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást a Bátonyterenyei Rendőrkapitányság egy 39 éves salgótarjáni férfi ellen. A gyanúsított 2020 májusában, valamint 2021. július 4-én 19 óra körül Bátonyterenyén gyalogoló nők és fiatalkorú lányok előtt szeméremsértő módon fogdosta magát és önkielégítést végzett – közölte a rendőrség.
Az egyenruhások a július 4-i bejelentést követően beazonosították, július 6-án elfogták és a rendőrkapitányságra előállították a férfit, akit gyanúsítottként hallgattak ki és őrizetbe vettek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 07. 09:41, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: továbbra is biztosított az energiaszállítás Oroszország felől
Európa folyamatos energiaválságokkal néz szembe, Magyarországon azonban továbbra is biztosított az ellátás, hiszen akadálytalan a tranzit Oroszország felől - közölte pénteken Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.
2025. Június 07. 09:40, szombat | Belföld
Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szombaton és vasárnap
Szombaton és vasárnap is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország egy részén - derül ki a HungaroMet Zrt. az pénteki veszélyjelzéseiből.
2025. Június 06. 07:27, péntek | Belföld
NGM: a hőségben figyelni kell a dolgozók megfelelő folyadékpótlására és a pihenőidők beiktatására
2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről
Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.