Hírek
2021. Szeptember 12. 08:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Vádat emelhetnek egy büntetőfékező sofőr ellen
A kaposvári rendőrök befejezték a közúti veszélyeztetés miatt folytatott nyomozást.
Az eljárás adatai szerint 2020 novemberében Kaposvár belterületén közlekedett egy sofőr, amikor egy másik autó elékanyarodott. A férfi megelőzte a járművet, majd bosszúból hirtelen lefékezett előtte, ami miatt a mögötte haladó gépkocsi nekiütközött. A baleset során személyi sérülés nem történt, a járművekben anyagi kár keletkezett. A büntetőfékezést elkövető sofőrt a rendőrök közúti veszélyeztetés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki. A 49 éves pécsi K. László a vallomása során arra hivatkozott, hogy egy nagytestű kutya szaladt át előtte az úttesten, ezért lépett a fékre – részletezte a rendőrség.
A Kaposvári Rendőrkapitányság a szükséges nyomozati cselekményeket elvégezte és az eljárás iratait vádemelési javaslattal küldte meg a Kaposvári Járási Ügyészség részére.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 21. 12:00, kedd | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: cél a morál visszaállítása a hadseregben
A hadsereg moráljának visszaállítását nevezte első és legfontosabb céljának a honvédelmi miniszteri poszt várományosa hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 21. 10:00, kedd | Belföld
Csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára
Tovább csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára, keddtől a benzinért bruttó 6 forinttal, a gázolajért pedig bruttó 14 forinttal kell majd kevesebbet fizetniük a kiskereskedőknek
