Városlista
2025. október 22, szerda - Előd

Hírek

2018. Május 18. 05:02, péntek | Belföld
Forrás: infovárosok/mti

Változik a vonatok menetrendje a hétvégén pünkösd miatt

Változik a vonatok menetrendje a hétvégén pünkösd miatt

A MÁV-Start tájékoztatása szerint május 20-án az ünnepnapi, 21-én a vasárnapi, 22-én, kedden pedig már a szokásos munkanapi menetrend szerint indulnak a vonatok.

Felhívták a figyelmet arra, hogy húsvétkor több mint 600 ezren utaztak vonattal, tíz százalékkal többen, mint a tavalyi húsvéti hétvégén, a május elsejei hosszú hétvégén pedig öt százalékkal növekedett az utasok száma az egy évvel korábbihoz képest, ezért számítani lehet arra, hogy pünkösdkor is nagyon sokan választják a vasutat.

A pénztárak előtti sorban állás elkerülése érdekében a MÁV-Start azt javasolja utasainak, hogy a menetjegyeket és helyjegyeket elővételben váltsák meg.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 22. 07:04, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére

Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére, ugyanis egyedül ez adna reményt az ukrajnai háború rendezésére, harctéri megoldás ugyanis nem lehetséges

2025. Október 22. 07:03, szerda | Belföld

4,1-es magnitúdójú földrengés volt Csongrád térségében

2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld

Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron

Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.

2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld

Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt

Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.