Városlista
2025. július 22, kedd - Magdolna

Hírek

2018. Május 27. 10:21, vasárnap | Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI Fotó: Lakatos Péter

Verekedés tört ki Gyálon egy közlekedési baleset után

Verekedés tört ki Gyálon egy közlekedési baleset után

Verekedés tört ki Gyálon szombaton délután egy közlekedési balesetet követően, amelyben három személyautó ütközött - tájékoztatta az MTI-t András Tamás, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.

A három jármű eddig tisztázatlan körülmények között karambolozott. Az ütközésben érintettek és azok családtagjai a helyszínen összeverekedtek, különböző eszközökkel bántalmazták egymást, többen megsérültek.

A verekedésben résztvevő egyik személy feltehetően gumilövedékes riasztófegyverből több lövést is leadott. Mire a rendőrök kiérkeztek a bántalmazásban résztvevő személyek közül többen elhagyták a helyszínt, azonosításuk jelenleg is zajlik - mondta el a sajtószóvivő.

A Dabasi Rendőr-főkapitányság garázdaság bűntettének gyanúja miatt indított nyomozást.

Címkék: baleset, Gyál, verekedés

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 21. 07:57, hétfő | Belföld

AM: jelenleg is tart az aratás, figyeljünk az utakon!

Még tart az aratási időszak, ezért országszerte a nagy mezőgazdasági munkagépek megemelkedett forgalmára kell számítani az utakon, ez pedig fokozott figyelmet és türelmet igényel minden járművezetőtől

2025. Július 21. 07:56, hétfő | Belföld

Kövér László: Magyarország a józan ész politikájának képviselője

Magyarország a józan ész politikájának leghatározottabb képviselője napjaink Európájában

2025. Július 21. 07:54, hétfő | Belföld

A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható

A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható, zápor, zivatar a hétvégéhez közeledve egyre gyakrabban alakulhat ki

2025. Július 20. 10:10, vasárnap | Belföld

Az AKK engedélyezte a kínai devizakötvényt

Az ÁKK mandátumot adott ki egy kínai devizakötvény kibocsátás megszervezésére.