Hírek
2018. Május 23. 15:29, szerda |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Virágokat loptak a Városháza térről – Jelentkezzen, ha felismeri őket!

A székesfehérvári rendőrök a lakosság segítségét kérik az ismeretlen személyek azonosításához.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság 07010/1350/2018. bűnügyi számon garázdaság vétség elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozást ismeretlen tettesek ellen.
A rendelkezésre álló adatok alapján az ismeretlen elkövetők 2018. május 18-án 0 óra és 7 óra közötti időben Székesfehérváron, egy Városháza téri vendéglátó egység előtti területről dísznövényeket és konténereket rongáltak meg, valamint tulajdonítottak el.
A bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható személyekről egy térfigyelő kamera felvételt készített.
Az egyik férfi 18-20 év közötti, rövid, sötét hajú, körszakállas, a bűncselekmény elkövetésekor kapucnis pulóvert, háromnegyedes nadrágot, valamint szemüveget viselt.
A másik férfi szintén 18-20 év közötti, szőkésbarna hajú, a bűncselekmény elkövetésekor sötét színű zakót és hosszú nadrágot viselt.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság munkatársai kérik, hogy aki a fotókon látható személyeket felismeri, vagy a bűncselekménnyel kapcsolatosan információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a rendőrkapitányságon, vagy hívja a 06-22/541-600-as telefonszámot, illetve tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80/555-111 "Telefontanú" zöldszámán, a 107, vagy a 112 központi telefonszámok valamelyikén.
Segítségüket előre is köszönjük!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek
Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó
Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.
2025. Július 17. 07:44, csütörtök | Kék hírek
Fővárosi Törvényszék: letartóztatták a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottját
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottjának letartóztatását - közölte a Fővárosi Törvényszék sajtóosztálya szerdán az MTI-vel.
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.